O nas

Misję prowadzenia biura w doskonały sposób odzwierciedla hasło:
Podróże to nasza pasja”.

Like Travel
Like Travel
Like Travel

Biuro Podróży Like Travel powstało jako owoc naszej wieloletniej pracy w charakterze pilotów wycieczek obsługując wyjazdy krajowe
i zagraniczne. Ogromne doświadczenie, informacje teoretyczne i praktyczne o odwiedzanych miejscach, jakie w tym czasie zdobyliśmy spowodowały chęć otwarcia własnego biura podróży.

Grupy klientów zadowolonych z naszej pracy były dla nas dodatkową motywacją. Ogromna przyjemność i satysfakcja z organizacji imprez turystycznych i ich realizacji towarzyszyły nam od dawna.

Biuro Podróży Like Travel jest organizatorem imprez turystycznych o szerokim wachlarzu: od krótkich wyjazdów dla najmłodszych uczestników, poprzez kilkudniowe wyjazdy dla młodzieży, zielonych szkół, aż po wycieczki objazdowe, integracyjne i pielgrzymkowe po całej Europie.

Nazwa „Like Travel” powstała z myślą o tworzeniu imprez nowoczesnych, nieszablonowych, o wysokim standardzie.

Misję prowadzenia biura w doskonały sposób odzwierciedla hasło: „ Podróże to nasza pasja”.

Współpracujemy z licznymi zakładami pracy, szkołami, szpitalami, parafiami i urzędami. Organizujemy wyjazdy dla turystów indywidualnych.

Korzystamy z autokarów sprawdzonych przewoźników:
Lena Tour, Rycho, Linia Transport, Majer Bus, Ibatur, Aga Travel, Marcz Trans, Morvi Sp. z o.o., Bus Impero.


Dlaczego wybrać Like Travel?

  • Programy wyjazdów tworzą osoby młode, ambitne, z pasją, kochające podróże, wykształcone, bardzo dobrze wyczuwające potrzeby grupy, a nie osoby powielające standardy zza biurka. Jesteśmy w stanie zaplanować i zrealizować każdy program wycieczki. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
  • Działalność prowadzimy w domu, dzięki czemu obniżamy zbędne koszty wynajmu lokalu i jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjną cenę.
  • Klienci nie muszą nas odwiedzać - to my odwiedzamy ich, dojeżdżamy we wskazane przez Nich miejsce lub przedstawiamy ofertę mailowo oszczędzając drogocenny czas.
  • Pracując wiele lat jako piloci wycieczek doskonale znamy z własnego doświadczenia setki hoteli, restauracji, miast, parków narodowych oraz bardzo liczne opinie turystów o destynacjach, co ułatwia dobór najlepszych miejsc podczas tworzenia imprezy turystycznej.
  • Organizacja wyjazdów nie jest dla nas tylko biznesem, jest przede wszystkim przyjemnością, a zadowolony klient jest największą satysfakcją dla naszej pracy.
  • Wyjazdy, które organizujemy obsługujemy sami albo przy współpracy sprawdzonych, zaprzyjaźnionych pilotów wycieczek doskonale znających kulturę, historię i ciekawostki dotyczące odwiedzanych regionów.
  • Korzystamy zawsze z usług sprawdzonych przez nas firm transportowych posiadających autokary wysokiej klasy, zapewniające maksimum komfortu podczas podróży, prowadzone przez kierowców z dużym doświadczeniem zawodowym.
  • Charakteryzujemy się kreatywnością, jesteśmy bardzo elastyczni, program za każdym razem dopasowujemy do potrzeb Klienta, możliwości finansowych, indywidualnych upodobań.
  • Podczas zwiedzania korzystamy z własnego, nowoczesnego systemu słuchawek dla turystów Tourguide jako jedno z nielicznych biur podróży w Polsce.
  • Biuro Podróży Like Travel zostało wpisane do Ewidencji Organizatorów Turystyki Z/22/2014 oraz posiada Gwarancję Ubezpieczeniowa Signal Iduna nr M202869

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty wyjazdów z Biurem Podróży Like Travel.


Opinie naszych klientów

Maciek Klejdysz

24 czerwiec 2014 o 08:46

Fantastyczne biuro podróży i miły personel. Polecam :)


Cisowianka

13 październik 2014 o 19:17

Like Travel jest jednym z najlepszych biur podróży z jakich korzystałam. Wycieczka do Pragi i Wiednia była bardzo udana. Wróciłam bardzo szczęśliwa, Pan Sławek jest świetnym przewodnikiem, który mówi tyle ile powinien i bardzo ciekawie. Uśmiech na twarzy gwarantowany, a i również niezapomniane wspomnienia.


Aneta

15 czerwiec 2015 o 17:48

Biuro godne polecenia.miła i fachowa obsługa.pobyt i wypoczynek oceniam wysoko.pan sławek to osoba o dużej kulturze, wiedzy i świetnie zorganizowana.

gorąco zachęcam do korzystania z usług like travel :)))


Paula

15 czerwiec 2015 o 22:27

Praga, Wiedeń wspaniale :) wycieczka baardzo udana dzięki Panu Sławkowi :) serdecznie polecam młodzieży !:)


Wychowawczyni :)

15 październik 2015 o 18:49

Zdecydowanie i z pełną odpowiedzialnością za każde słowo, które tu pada :) - polecam !!!!! Pełen profesjonalizm w kwestii organizacji, od zakwaterowania, wyżywienia, po program wycieczki i zwiedzania. odpowiednie proporcje ( chodzenia, oglądania, słuchania i wolnego czasu ) dostosowane do dużej grupy nastolatków... Nie wiem jak p. Sławek to robi, ale nie było narzekań ani marudzenia ;). Za to pełne zadowolenie i chęć powtórzenia w niezmienionym składzie. Z ust nastolatków to więcej niż komplement ! WSZYSTKIM WYCHOWAWCOM polecam skorzystać, będą od tej pory chcieli jeździć na wycieczki szkolne :) Ja już z nikim innym nie chcę ! Panu Sławkowi dziękuję za dwa super udane wyjazdy !!!


Wychowawczyni :)

15 październik 2015 o 19:17

PS. Opowieści p.Sławka w autokarze - bezcenne przeżycie :) Nie pamiętam kiedy tak płakałam ze śmiechu przez godzin kilka :)

Opinie Like Travel

Najważniejsze w naszej pracy jest to aby nasi klienci wracali z naszych wspólnych podróży zadowoleni.

Chcielibyśmy stale podnosić poziom naszych usług aby Wasze wycieczki były ciekawe, bogate w pozytywne wrażenia i abyście Państwo do nas chętnie wracali.

Jeśli chcielibyście zachęcić innych do poznawania interesujących zakątków
z naszym biurem i wyrazić swoje opinie na ten temat zachęcamy do krótkiego wpisu
w formie komentarza.

Copyright 2017 Biuro Like Travel